Cestovné poistenie

Vážení klienti,

naša cestovná agentúra Vám rada sprostredkuje cestovné poistenie a odporučíme Vám ten produkt, ktorý je pre Vás najvýhodnejší. V ponuke máme viacero produktov pre rôzne typy zájazdov. Rozhodujúce kritérium pre výber správneho typu CP je cena zájazdu, destinácia, typ a dĺžka zájazdu.

KRÁTKODOBÉ CESTOVNÉ POISTENIE

  • je určené v prípade, ak cestujete do zahraničia či už na dovolenku, návštevu rodiny, za nákupmi, ale i pre Váš pobyt na Slovensku. Zvýhodnené sadzby pre Českú republiku, možnosť dojednania úrazového poistenia pre akúkoľvek športovú i pracovnú činnosť. Ponúkame Vám zľavy pre rodinu i kolektív.

CELOROČNÉ CESTOVNÉ POISTENIE

  • poskytuje poistenej osobe poistnú ochranu pri cestách v zahraničí po celý rok, čo je cenovo výhodnejšie pre poistníka, ktorý cestuje do zahraničia  niekoľkokrát za rok. Klient si sám určí poistné krytia, varianty ( od lacnejších po najdrahšie) , typ poistenia (individuálny alebo rodinný plán), územnú platnosť ( Oblasť Európa alebo celý svet) i pripoistenia ( extrémne a iné športy, služobná cesta, extrémne športy + služobná cesta).

POISTENIE DO HÔR A NA SLOVENSKO

  • v prípade, ak radi trávite čas v slovenských horách, ponúkame Vám praktické poistenie do hôr. Toto poistenie je vhodné pre rekreačných turistov, horolezcov a milovníkov adrenalínových športov. Poistenie obsahuje finančné krytie nákladov, ktoré sú spojené s technickou časťou zásahu HZS (pátranie, vyslobodzovanie, preprave zachraňovanej osoby, ale i v prípade tragédie zvoz telesných pozostatkov).
  • Komplexný balík rizík: úrazové poistenie, poistenie zodpovednosti za škodu i poistenie batožiny. Horské oblasti v ktorých platí  Horská záchranná služba : Malá -  Veľká Fatra, Nízke - Vysoké Tatry, Západné Tatry,  Belianske Tatry, Pieniny, Stredné Beskydy, Slovenský raj.

POISTENIE ÚČASTNÍKOV ZÁJAZDU

  • toto poistenie sa uzatvára v prípade ak cestujete na zájazd, ktorý organizuje cestovná kancelária. Platí pre účastníkov zahraničných i domácich zájazdov.

 
V prípade bližších informácií nás neváhajte kontaktovať.