HOTEL Q PREMIUM RESORT 5*, TURECKO - ALANYA - OKURCALAR

Je nám potešením predstaviť Vám obľúbený  Hotel Q PREMIUM RESORT 5* v obľúbenej destinácii - TURECKU, ktorý má u našich klientov veľmi dobré ohlasy :)

POLOHA
Hotel sa nachádza 35 km od Alanye, rušnejšieho mesta s bohatými nákupnými a zábavnými možnosťami.  Dostupnosť miestnymi autobusmi alebo taxíkmi (autobusová zástavka pred hotelom). Letisko je vzdialené 85 km. Najbližšie nákupné možnosti sú približne 2 km od hotela. V blízkosti hotela sa koná raz tyždenne bazár. Vhodný pre klientov, ktorý uprednostňujú rozlohou menší areál s modernou architektúrou.

KLIKNITE NA AKTUÁLNE TERMÍNY

VYBAVENIE
Moderný a luxusný hotel, otvorený v roku 2011, ktorý má celkom 367 izieb.
K vybaveniu hotela patrí vstupná hala/lobby priestor, recepcia, Wi-Fi  v priestoroch recepcie zdarma, internetová kaviareň za poplatok, obchodíky, kaderníctvo, herňa, reštaurácia, 3 á la carte reštaurácie, bary, cukráreň.
Zdarma je k dispozícii : sauna, turecké kúpele, fitnes, stolný tenis a šípky.
Za poplatok služby : spa centra, masáže, peeling, biliard, počítačové hry.
V záhrade sa nachádzajú 3 bazény s toho jeden s dvoma šmýkačkami a dva plavecké. Hotel organizuje denné i večerné spoločenské a zábavné programy.
    
UBYTOVANIE
Dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek ( vhodné len pre deti) sú vkusne zariadené elegantným nábytkom, majú centrálnu klimatizáciu, kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, telefón, satelitnú LCD TV, trezor, minibar ( dopĺňaný vodou a nealkoholickými nápojmi), balkón.

STRAVOVANIE
ULTRA ALL INCLUSIVE : raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, popoludní snack, káva, čaj, koláče v cukrárni, polnočný mini bufet od 24:00 do 01:00 hod., miestne alkoholické a nealkoholické  nápoje od 10:00 do 24:00 hod. ( nápoje na diskotéke za poplatok). Jedna večera za pobyt v niektorej z á la carte reštaurácií – potrebná rezervácia vopred.
    
PLÁŽ
Hotel sa nachádza priamo na pieskovo- kamienkovej pláži. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky ZDARMA. Na pláži máte možnosť využiť ponuku vodných športov  - motorizované vodné športy sú za poplatok.

PRE DETI
Miniklub ( 4r.-12r.), bazén, ihrisko, detský bufet na večeru,  postieľka, stolička v reštaurácii , opatrovanie detí za poplatok a na vyžiadanie.

Oficiálne hodnotenie *****

KLIKNITE NA AKTUÁLNE TERMÍNY