Ako objednať zájazd?

AKO SI OBJEDNAŤ ZÁJAZD ???

Obstaranie zájazdu cez internet je veľmi rýchle, pohodlné a jednoduché.
Ponúkame Vám návod na správnu objednávku :

1. VYHĽADANIE A VÝBER ZÁJAZDU

Na hlavnej stránke je umiestnený vyhľadávač, do ktorého zadajte kritéria, ktoré najviac vystihujú Vašu predstavu o dovolenke ( krajina, termín, počet dní, akou dopravou chcete vycestovať...atď). Po zadaní Vašich kritérií kliknite na vyhľadať.

Po kliknutí sa Vám zobrazia všetky ponuky , ktoré ste si zadali. Z výsledkov vyhľadávača si vyberte Vám najviac vyhovujúci zájazd a kliknite na názov hotela. Kliknutím sa Vám zobrazí podrobný popis zájazdu a vstup do nezáväzného objednávkového formulára.

2. KALKULÁCIA A ODOSLANIE NEZÁVÄZNEJ OBJEDNÁVKY

Zadajte počet osôb, povinné a nepovinné poplatky napr. poistenie podľa počtu osôb.  Do prázdnych políčok vypíšte údaje o objednávateľovi a cestujúcich. Do poznámky môžete špecifikovať Vaše bližšie požiadavky, napríklad: pokiaľ cestujete 2 rodinky a chcete byť ubytovaný vedľa seba, uvediete izby vedľa seba, detská postieľka...
Prosím prekontrolujte si správnosť Vašich údajov najmä kontaktné údaje, nakoľko Vám na uvedený e-mail príde potvrdenie o prevzatí nezáväznej objednávky a neskôr po potvrdení zmluva o obstaraní zájazdu.
Po skontrolovaní kliknite na NEZÁVÄZNE OBJEDNAŤ.

3. KONTAKTUJEME VÁS A ZAŠLEME ZMLUVU O OBSTARANÍ ZÁJAZDU NA VÁŠ E-MAIL

Po preverení dostupnosti Vami zadaného ubytovacieho zariadeniaa termínu budete kontaktovaný našou cestovnou agentúrou. Poskytneme Vám presnú kalkuláciu a oznámime dobu Vašej rezervácie. V období LAST MINUTE nie je možné vykonať rezerváciu na dlhšie než 1-3 hodiny !!!
Skontrolujeme Vaše údaje a následne odošleme Zmluvu o obstaraní zájazdu. Spolu s objednávkou Vám zašleme Všeobecné obchodné podmienky organizátora zájazdu a pokyny k platbe spolu s číslom nášho účtu, ktorý je vedený v SLSP, a. s.   na Vašu e-mailovú adresu.

Doručené dokumenty si pozorne prečítajte, údaje na zmluve skontrolujte. Zmluvu si prosím vytlačte a podpíšte. Nascanovanú , podpísanú zmluvu o obstaraní zájazdu spolu s dokladom o úhrade nám obratom zašlite na našu e-mailovú adresu.

4. ÚHRADA ZÁJAZDU - ZÁVÄZNÁ OBJEDNÁVKA

Po nabehnutí platby na náš účet sa stáva objednávka ZÁVÄZNÁ.
Pri úhrade prevodom/priamym vkladom je nutné uviesť variabilný symbol uvedený na Zmluve o obstaraní zájazdu ( zväčša je to rezervačné číslo).
Uhradeným dohodnutej sumy za zájazd potvrdzujete súhlas so Zmluvou o obstaraní zájazdu a zároveň súhlasíte so všeobecnými zmluvnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Doklad o vykonaní úhrady nám obratom zašlite na našu e-mailovú adresu.

5. POKYNY NA CESTU, LETENY, VOUCHER ( ubytovací poukaz)

Pokyny na cestu obdržíte 5 až 7 dní pred odchodom. V prípade objednávky na poslednú chvíľu najskôr po zaplatení.
Doklady Vám zašleme na uvedenú e-mailovú adresu, poštou na uvedenú adresu v niektorých prípadoch po dohode osobne.

 

V prípade ďalších otázok Vám radi pomôžeme na t.č:

+ 421 917 45 16 43
info@dukattravel.sk

 

Tešíme sa na Vaše objednávky

DUKAT TRAVEL Váš dovolenkový portál :)